Łukasz Bogusławski

Łukasz
Bogusławski

Ortodonta | Stomatolog

Właściciel DentaClinic
Kliniki Implantologii
i Ortodoncji

DentaClinic powstała jako realizacja jego wizji o nowoczesnej klinice, gdzie pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu. Doktor Bogusławski zajmuje się ortodoncją oraz stomatologią estetyczną. Doświadczenie zdobywał w największych i najbardziej prestiżowych klinikach w Warszawie, Szczecinie i Gdańsku. Niesamowity spokój i przyjazne podejście stomatologa Łukasza Bogusławskiego błyskawicznie zjednują mu pacjentów, a olbrzymia wiedza w połączeniu ze zmysłem estetycznym pozwoliły stworzyć już setki nowych uśmiechów.


Zajmuje się leczeniem aparatami stałymi (metalowe, porcelanowe, szafirowe, samoligaturujące), lingwalnymi, Invisalign, Clear Aligner. W swojej pracy lekarz dentysta Łukasz Bogusławski łączy leczenie ortodontyczne oraz protetyczne z cyfrowym projektowaniem uśmiechu (Digital Smile Design), co pozwala uzyskać spektakularne metamorfozy uśmiechu.


Profesjonalizm i zaangażowanie, jakim charakteryzuje się ortodonta Bogusławski znajdują odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach na jego profilu na portalu Znany Lekarz.


Lek. dent. Łukasz Bogusławski jest członkiem największych organizacji zrzeszających lekarzy ortodontów: Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), American Association of Orthodontists (AAO) oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).

ul. Beniowskiego 1/U2
80-382 Gdańsk

Umów wizytę

+48 500 44 34 34
Copyright @2024 DentaClinic Klinika Stomatologii i Ortodoncji Dentysta i stomatolog Gdańsk
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web