Milena Szkiler - Stomatolog, Endodonta

Milena
Szkiler

Stomatolog | Endodonta

Doktor Milena Szkiler dyplom lekarza dentysty zdobyła na Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Wiedzę wyniesioną z uczelni zaczęła wykorzystywać od razu po studiach, nawiązując współpracę z wiodącymi klinikami stomatologicznymi w Trójmieście.

Doktor Milena zajmuje się u nas leczeniem zachowawczym, endodoncją i protetyką, jednak wachlarz jej zainteresowań zawodowych jest dużo szerszy. Pasjonuje się również medycyną estetyczną i ortodoncją- w obydwu dziedzinach ukończyła szereg kursów zwieńczonych certyfikatami i zdobywa szlify praktyczne pod okiem specjalistów. W DentaClinic doktor Szkiler zajmuje się głównie przywracaniem zdrowia zębom, jednak jej szeroka wiedza z zakresu ortodoncji i medycyny estetycznej pozwala jej bardziej holistycznie patrzeć na problemy pacjenta i proponować rozwiązania łączące osiągnięcia różnych specjalizacji.

Po godzinach pracy świat stomatolog Mileny Szkiler kręci się wokół jej malutkiej córeczki Laury. Czas wolny spędza z rodziną, lubi dobre seriale i spacery z ich buldogiem francuskim o imieniu Piksel.

ul. Beniowskiego 1/U2
80-382 Gdańsk

Umów wizytę

+48 500 44 34 34
Copyright @2023 DentaClinic Klinika Stomatologii i Ortodoncji Dentysta i stomatolog Gdańsk
Projekt: Andrij Fil Realizacja: Rock The Web