Jak do nas dojechać?

 • SKM

  SKM

  • SKM
   Przymorze-Uniwersytet
  • +
  • 13 min spacerem

  • SKM Oliwa
  • +
  • 12 min spacerem
 • Tramwaj

  TRAMWAJ

  • Przystanek Obrońców Wybrzeża
  • +
  • 11 min spacerem
 • Samochód

  SAMOCHÓD

  • Ogólnodostępne miejsca parkingowe (również dla osób niepełnosprawnych)
  • 3 min od Olivia Business Center
 • Rower

  ROWER

  • Przed wejściem do naszej kliniki znajdziesz stojak na rowery oraz stację rowerów miejskich Mevo
Justyna Gabryś
Justyna Gabryś
2023-10-23
Pierwsze moje doświadczenia związane z leczeniem były wyjątkowo pozytywne. Pan Doktor Łukasz kompletnie odmienił mój uśmiech. Jest również osobą o niezwykłym cieple i empatii, która służy wsparciem na każdym etapie leczenia. Niestety, muszę wyrazić swoje rozczarowanie w kontekście reakcji w sytuacjach awaryjnych. Krótko po przeprowadzonym zabiegu u Doktora Iwanka, straciłam uzupełnienie brakującego zęba (górnej dwójki) po zaledwie trzech dniach. Zostałam poinformowana, że może ono być mniej trwałe niż ostatnio, starałam się bardzo ostrożnie traktować ten obszar i mimo to doszło do problemu. W poniedziałek rano, próbując skontaktować się z kliniką telefonicznie, nie udało mi się nawiązać połączenia. W związku z tym, postanowiłam udać się osobiście na miejsce. Na recepcji zapytano mnie, czy miałam w tym dniu wcześniejszy telefoniczny kontakt z kliniką, na co odpowiedziałam negatywnie, informując, że próbowałam, ale nikt nie odbierał mojego telefonu. Warto dodać, że nie jestem stałym mieszkańcem Gdańska, co oznacza, że nie zawsze mam możliwość łatwego dotarcia do kliniki. Przez to pozostaję bez górnej dwójki jeszcze przez dwa dni, co komplikuje sytuację. Jako osoba pracująca z ludźmi, jestem zmuszona do noszenia maseczki, co sprawia, że sytuacja ta jest wyjątkowo kłopotliwa i niekomfortowa. Ogólnie rzecz biorąc, moje wrażenia związane z Państwa usługami są bardzo pozytywne. Jednakże mam nadzieję, że w przyszłości uda się poprawić czas reakcji w sytuacjach nagłych, co pozwoli na jeszcze bardziej satysfakcjonujące doświadczenia pacjentów.
Руслана Шевцова
Руслана Шевцова
2023-10-04
Лікар Анастасія зробила мою кращу чистку зубів в житті. Швидко, атмосферно, і з турботою. Гарантований настрій на весь день, не дочекаюсь наступної чистки!
Margarita Kadyna
Margarita Kadyna
2023-09-16
Szczerze polecam Pani doktora Anastasii! Mistrz swojej sprawy, idealnie wykonana praca!
Aleksandra Paprzycka
Aleksandra Paprzycka
2023-08-30
Gorąco polecam! Usuwałam 8mke u doktora Grzegorza i naprawdę szczerze muszę powiedzieć, że nigdy się tak dobrze i bezpiecznie nie czułam w gabinecie stomatologicznym!
Julia
Julia
2023-08-25
Oddałam swój uśmiech w ręce profesjonalistów z DentaClinic lata temu i nigdy nie pożałowałam! Miejsce w którym czujesz się zaopiekowana pod każdym kątem, a każda wizyta jest samą przyjemnością. Odbyłam w gabinecie leczenie ortodontyczne, wybielanie i bonding i do dziś odwiedzam na wizyty kontrolne. Bardzo dziękuje załodze za piękny uśmiech i gorąco polecam 🙂
Karolina K
Karolina K
2023-06-27
Pani Elwira jest najlepszą higienistką w życiu! Szybka i bezbolesna higienizacja ze świetnym efektem!
Iza
Iza
2023-06-12
Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora Łukasza Bogusławskiego. Bardzo zaangażowany, wyważony, spokojny, delikatny - nigdy, żaden stomatolog czy ortodonta (a mam już za sobą 3 letnie ortodontyczne u innego lekarza) nie był tak delikatny w pobieraniu wycisków, robieniu dokumentacji zdjęciowej itp. Gabinet również przyjazny, na suficie w gabinecie telewizor :), na którym lecą kultowe seriale. Świetny pomysł! Jestem po pierwszej wizycie i absolutnie nie dziwię się, ze pacjenci pchają się do Pana Doktora drzwiami i oknami, w związku z czym terminy są dość odległe - zdecydowanie warto poczekać. Po stokroć!
Agnieszka Krzyszczak
Agnieszka Krzyszczak
2023-04-27
Szczerze polecam DentaClinic. Zabieg higienizacji i wybielania przeprowadzony bardzo profesjonalnie i, co najważniejsze, bezboleśnie! W porównaniu z wieloma innymi gabinetami stomatologicznymi, DentaClinic zdecydowanie wyróżnia się wysokim standardem wykonywanych usług oraz niesamowitym podejściem do pacjentów. Szczególnie polecam Panią Agatę. Wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Pacjent jest zawsze bardzo dobrze poinformowany o dostępnych opcjach, personel z ogromną cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Jeśli ktoś kiedykolwiek bał się wizyt stomatologicznych, po wizycie w DentaClinic na pewno zmieni zdanie.
Asia
Asia
2023-03-18
Chodzę do kliniki od pół roku, mam już założony aparat, wczoraj po raz pierwszy byłam w DentalClinic na skalingu i piaskowaniu. Kochani jeszcze nigdy nie miałam tak profesjonalnie i bez bólu zrobionej higienizacji. Moje ząbki mimo, że jest aparat, są jak po wybielaniu. Higienistka Pani Rozalia profesjonalistka! Miła, dokładna i bardzo delikatna. Bardzo dziękuję i szczerze polecam👌👏
Jakub Grabowski
Jakub Grabowski
2023-03-02
Przed chwilą wróciłem z pierwszej wizyty u Pana dr ortodonty Łukasza Bogusławskiego. W Jego gabinecie spotkałem się z profesjonalną analizą dotyczącą wyboru odpowiedniego dla mnie aparatu ortodontycznego. Bardzo pozytywne wrażenie sprawiła na mnie również wyjątkowa cierpliwość i wyrozumiałość, z jaką potraktował mnie zarówno Pan dr Bogusławski, jak również cały współpracujący z nim personel. W tak przyjaznej atmosferze szybko minął stres, który zawsze odczuwałem podczas wizyt u lekarzy stomatologów i jestem przekonany, że trafiłem do naprawdę dobrego lekarza ortodonty. Jako pacjent, który zawsze omijał szerokim łukiem gabinety stomatologiczne muszę przyznać, że gabinet Pana dr Bogusławskiego na pewno będę chętnie odwiedzał i szczerze polecam go wszystkim wymagającym leczenia ortodontycznego.